Komentarze:
Świt
Tramwaj
Google

Reklama

Sekcja Informacyjna:

Rzeczpospolita Gazeta.pl GazetaPolska niezależna.pl Polityka Onet.pl Wprost Najwyższy Czas Wirtualna Polska.pl Newsweek Nasz Dziennik Salon24 Fronda Interia.pl Angora UważamRze Dziennik.pl Polska Times GazetaPolskaCodziennie.pl NaTemat
Sandra
Zielone mity

Świat polityki widziany przez brudne okno tramwaju.
Blog > Komentarze do wpisu

SLD wpuściło w ogródek PiS kreta

" PiS-u nie byłoby bez Jarosława Kaczyńskiego i Lecha Kaczyńskiego. Nie byłoby dzisiejszego Jarosława Kaczyńskiego bez Lecha Kaczyńskiego, który dzięki sprawowanej funkcji ministra sprawiedliwości pomógł zbudować partię PiS. Jarosław Kaczyński może stosować zasadę o wykluczeniu nepotyzmu w PiS, ale z wyłączeniem Marty Kaczyńskiej."

" Ludzie zmieniają zdanie i to nie jest wstyd. Może gdy ja kiedyś pójdę do stryja i poproszę o "jedynkę" na liście, to usłyszę, że muszę się wykazać na rzecz partii, co nie jest przecież jednoznaczne z byciem w partii. Tak też może być. Myślimy z Jarosławem Kaczyńskim podobnie."

Słucham , czytam i nie wiem co o tym sądzić. Jest zgryz. Młodzi piszą w takich sytuacjach : WTF ?


O co chodzi z tym całym Dubienieckim alias "Zięciu" ? Niejeden bliższy Prezesowi kundelek za podobny ton otrzymałby solidną reprymendę z wydaleniem włącznie. Z wydaleniem po za strukturę partii oczywiście.
Pojawia się jakiś tam człowieczek o którym oprócz matki i ojca nikt w zasadzie nigdy nie słyszał , strofuje Jedynego Sprawiedliwego i ... nic mu za to nie grozi. Nie widzę nienawistnych wpisów w "niezależnych" mediach sakiewiczów i rydzyków. Nie słyszę zgrzytu prezesowego uzębienia w głównych dziennikach naszego kraju.  Co jest grane ?

Kim jest mecenas - "Zięciem" zwany ?

 

Człowiek który jako syn - ojca osiągnął zatrważający wynik 34 głosów w wyborach do parlamentu z listy SLD stał się mężem - córki a tym samym "Zięciem" . Stanowisko "Bratanek" dało mu prawo do wypowiadania takich mądrości:

" Nie ma takiego prawa, żeby jej odmówić. Marta Kaczyńska powinna dostać "jedynkę", jeśli by tylko tego zapragnęła, i wszystko, co jest jej potrzebne. W PiS nie może być dyskusji, czy Marcie Kaczyńskiej należy się miejsce na listach, czy nie. To Marta Kaczyńska oznajmia określone fakty, które powinny zostać wykonane - powiedział w rozmowie z Onet.pl Marcin Dubieniecki, pełnomocnik prawny Marty Kaczyńskiej. "

Czytam i oczom nie wierzę. Rozglądam się z niepokojem - nie ma żadnych ripost Prezesa lub jego gwardii przybocznej. Nic. Bratanek się wypowiada - stryj milczy. Cisza owa taka wymowna jest. Czyżby mąż siostrzenicy z dnia na dzień stał się nietykalny ? Przecież powyższe zdanie to prawie jak deklaracja pozbawienia Jarosława Wuja jakichkolwiek możliwości podejmowania w partii decyzji.

Czy "Zięć" trzyma  w rękawie żelazny  hak ? ...  co jest kurna ? łota fak ?

poniedziałek, 21 lutego 2011, nocri

comments powered by Disqus

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Blogująca rodzina z To mój kraj.
Nasz polska blogosfera z każdym dniem staje się coraz bogatsza - codziennie powstają nowe blogi. Bloga oczywiście prowadzić może każdy, dzieląc sie ze światem przemyśleniami na różne tematy. Pozostaje jeszcze kwestia wypromowania własnej twórczości i ... »
Wysłany 2011/02/21 14:46:01
Komentarze
Gość: Zbyniek, *.master.pl
2011/02/21 20:09:40
A może "Bratanek" zwany Zięciem wie tak dużo o tym co nie powinien że to dodaje mu skrzydeł a Alik chodzi z podkulonym ogonem
-
2011/02/21 22:30:55
Nie lubię teorii spiskowych więc nie brnąłem dalej w temat ;)

....myślę że to jednak nie to
-
2011/02/21 23:24:59
Nocri, myślę, że prezes - stryj ma coś czym zastopował bratanicę. Co się będzie przekomarzał z gówniarzem skoro wie, że i tak Marta grzecznie znajdzie miejsce w szeregu i nie podskoczy (obecnie zajmuje się dziećmi!).
-
2011/02/22 01:02:48
...może i tak ale znając Prezesa nie potrafię wyczuć co go powstrzymuje. Jakoś dziwnie spokojny jest gdy o tym wspominają dziennikarze.