Komentarze:
Świt
Tramwaj
Google

Reklama

Sekcja Informacyjna:

Rzeczpospolita Gazeta.pl GazetaPolska niezależna.pl Polityka Onet.pl Wprost Najwyższy Czas Wirtualna Polska.pl Newsweek Nasz Dziennik Salon24 Fronda Interia.pl Angora UważamRze Dziennik.pl Polska Times GazetaPolskaCodziennie.pl NaTemat
Sandra
Zielone mity

Świat polityki widziany przez brudne okno tramwaju.
Blog > Komentarze do wpisu

Wyślij list do posła !

Missjonash poraziła mnie dziś pozytywnie tym co opublikowała. Ma kobieta rację. Czemu mamy się godzić na chamstwo  , olewanie obowiązków , niegodne zachowania i zwykłe lenistwo kogoś kto tak naprawdę jest przecież naszym PRACOWNIKIEM ?

Ledwo się ta kadencja zaczęła a już nie jeden z nas ma dość. Ja mam a Ty ?

Wydarzenie na Facebook

Masz dość obciachowych zachowań Twoich posłów ?
Masz dość chamstwa na sali plenarnej ?
Masz dość oglądania dużych chłopców i dziewczynek w politycznej piaskownicy rzucających sobie piasek w oczy ?

Wychowaj swojego posła !

Mamy dość ! Dopiero co wybraliśmy Naszych posłów a już musimy się za nich wstydzić !

Każdy z nas jest jednym z 15.050.027 pracodawców tych ludzi. ONI reprezentują Nas , Nasze poglądy , Nasze nadzieje i Nasze oczekiwania. Dość pobłażania dla dziecinady reprezentowanej przez naszych PRACOWNIKÓW

WYŚLIJ LIST DO POSŁA ! I zwróć mu uwagę na to, że nie życzysz sobie by w PRACY za którą mu płacisz zachowywał się jak cham i prostak. Zwróć mu uwagę że nie życzysz sobie by w PRACY za którą mu płacisz miał nie zajmować się tym do czego został powołany i przez Ciebie zatrudniony.

Treść listu którą możemy wysyłać do Naszych i nie tylko Naszych przedstawicieli stworzyła Missjonash Jona na swoim blogu. Warto jednak nie pozostawić tego tylko dla Naszych oczu i uszu.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI ! ZASYPMY MAILOWE SKRZYNKI POSELSKIE ŻĄDANIEM SPEŁNIANIA SWOICH OBOWIĄZKÓW.

TO MY JESTEŚMY ICH PRACODAWCAMI ! WIĘC POKAŻMY NASZYM PODWŁADNYM CO NAM SIĘ NIE PODOBA.

Blog autora listu:

http://missjonash.blox.pl/2011/11/List-otwarty-do-poslow-RP.html


środa, 23 listopada 2011, nocri

comments powered by Disqus

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Przypilnuj swego posła z To mój kraj.
Sejm VII kadencji rozpoczął swoją działalność. Po pierwszym posiedzeniu plenarnym widać, że nasi wybrańcy nie wpłyną pozytywnie na poziom debaty publicznej. Kampania wyborcza się skończyła, starać się już nie trzeba, pełen luz. Mała próbkę efektów ... »
Wysłany 2011/11/24 11:27:29
Komentarze
2011/11/23 20:48:36
Wiesz Nocri, mnie bawią takie inicjatywy, podobnie jak ciągłe oburzanie się na posłów. Demokracja polega na tym, że posłami zostają ci, którzy otrzymali najwięcej głosów w wyborach, a nie ci, którzy są najmądrzejsi, najbardziej kulturalni, najgrzeczniejsi etc. Dla ochłody polecam znany cytat z Rewizora Gogola: "Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie". Zamień sobie "śmiejecie" na "oburzacie".
-
2011/11/23 21:24:10
Niby tak , jednak czasem warto się trochę pooburzać choćby dla wyrównania ciśnienia ;)
-
2011/11/23 21:40:41
A ja uważam, że akcja jest jak najbardziej słuszna i właśnie podjąłem próbę rozprzestrzenienia jej na Onecie. Nie sądzę, by sam fakt wyboru do Parlamentu upoważniał kogokolwiek do totalnej samowolki. Mało tego, zdając sobie sprawę z faktu, że większości obywateli nie interesują takie "drobiazgi", ja, jako interesujący się tematem, pozwalam sobie wtrącić swoją opinię.
-
Gość: dziadek, *.80.radiotel.com.pl
2011/11/24 05:13:00
Poseł w Polsce tak kombinuje (czasem nawet dosłownie, ja uczy doświadczenie):
wybrali mnie, no to znaczy mam wolną rękę na 4 lata, robię wszystko, żeby mnie znowu wybrali. Aby go ludzie wybrali musi: być grzeczny w stosunku do swojego przewodniczącego/prezesa/szefa. Być niegrzeczny w stosunku do NIEswojego przewodniczącego/prezesa/szefa. Być głupim, głosować jak mu każe dyscyplina, a nie rozum. Robić szum i mąt - dziennikarze polezą do niego jak mucha do ..... Będzie popularny. Będzie znany. Będzie swój, będzie mądry dla ludzi przez telewizorami. Przecież występuje w TV, no to chyba wie co mówi.
A jak już tak popracuje - jego szef/prezes/przewodniczący postawi go na początku listy. Powie mu: musisz nam narobić głosów. Do ludzi przed telewizorami powie: "wybiercie" naszego posła, bo jak nie wybierecie to będzie rządził Tusek zły/Kaczyński straszny/Napiralski komunistyczny/Palikot lewacki.
No naród myśli: mo chłop rację trza wybierać.
A ta grupa (nie wiem jak liczna), która pamięta,że poseł był głupi, migał się, był chamski może zrobić dwie rzeczy: nie pójść na głosowanie (bo to nie są wybory) lub głosować na naszego posła.
Tak to biega w demokracjach.
Czy są inne rozwiązania?
Nocri - napisz coś, bo ja starowinka, za chwilę do roboty idę, a ty rozsądnie piszesz. "Ad tematum": trza im pisać takie listy, nawet jeżeli to sensu nie ma. Dlaczego w Polsce taka jest jakość władzy? Bo nasza władza ma nas za plankton wyborczy, który nie myśli.