Komentarze:
Świt
Tramwaj
Google

Reklama

Sekcja Informacyjna:

Rzeczpospolita Gazeta.pl GazetaPolska niezależna.pl Polityka Onet.pl Wprost Najwyższy Czas Wirtualna Polska.pl Newsweek Nasz Dziennik Salon24 Fronda Interia.pl Angora UważamRze Dziennik.pl Polska Times GazetaPolskaCodziennie.pl NaTemat
Sandra
Zielone mity

Świat polityki widziany przez brudne okno tramwaju.
Blog > Komentarze do wpisu

Jarosław Kaczyński ze spiżu...

Jarosław Kaczyński jeszcze nawet dobrze wyborów nie wygrał, jeszcze nawet Donaldowi Tuskowi nosa nie utarł, a już Adam Hofman buduje mu pomniki. I to nie byle jakie pomniki. Młody polityk PiS tak pojechał w swojej miłości do Ojca Narodu, że postawił Kaczyńskiego na równi z najwybitniejszymi postaciami  XX wieku. Co jak co ale Prezesowi PiS bardzo daleko do ludzi, którym w tym kraju należy pomniki stawiać i jakim się stawia.

"Musimy mieć możliwość wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej, ale to nie będzie nasz jedyny cel.Jeśli pomnik trwalszy niż ze spiżu ma zostać wybudowany, w państwie, z którego nasze dzieci będą dumne. Kiedyś będą pisać w książkach o Jarosławie Kaczyńskim tak samo jak o de Gaulle'u, Adenauerze, Thatcher czy Reaganie" - polskatimes.pl

Całość wywiadu z  Joanną Miziołek czyta się lekko, łatwo i przyjemnie czyli tak jak elektorat PiS lubi najbardziej. III RP jest be, IV wróci szybciej niż myślicie, a PiS będzie rządził samodzielnie bo koalicja to trudna droga to stworzenia Polakom dobrobytu. Pytany kto  będzie nam ów dobrobyt  budował Hofman wytłumaczył fot. MadeInja nam, że to nie ludzie tworzą rząd - to Prezes go tworzy, a kogo posadzi na najwyższych stanowiskach już istotne nie jest.

"Powodem, dla którego ludzie coraz bardziej wierzą, że to, co mówimy, stanie się prawdą, nie są poszczególne nazwiska w resortach. Tym uwiarygodnieniem jest determinacja Jarosława Kaczyńskiego. W związku z tym także przyszły rząd będzie tworzony tak, żeby ten program polityczny, który on przez wiele już lat przedstawia, został zrealizowany. Kwestia nazwisk ministrów z punktu widzenia obywateli jest drugorzędna"

Tym samym rząd można poskładać nawet z makaków byleby w centralnym jego miejscu zasiadł nasz rodzimy król Julian, który będzie realizował wielkie idee swojego nieżyjącego brata...

...po pierwsze: Jarosław Kaczyński nie nadaje się na premiera Rzeczypospolitej Polskiej. Nie nadawał się 10 lat temu, nie będzie nadawał i za kolejnych lat dziesięć. To typ człowieka, który o władzę jedynie potrafi walczyć ale zdobywszy ją nie potrafi jej z korzyścią dla Polski używać.

...po drugie: nawet najbardziej dla PiS korzystne sondaże nie dawały nawet cienia szansy na samodzielne rządzenie, a powolutku odbijająca się od dna lewica będzie  z każdym dniem podbierać PiSowi socjalistyczny i żądny darmowej wyżerki elektorat. Może w związku z tym nie starczyć Jarosławowi Kaczyńskiemu głosów by mógł nawet w porozumieniu z PSLem cokolwiek w nowym parlamencie uzyskać.

...po trzecie: jeżeli sprawdzą się prognozy ekonomistów i specjalistów, którzy coraz częściej wróżą zakończenie się ekonomicznego kryzysu na świecie, to czas będzie działał tylko i wyłącznie na korzyść Donalda Tuska. Stabilna sytuacja gospodarcza nawet bez ekonomicznych fajerwerków jest gwarantem jego trwania przy władzy. Czary mary króla Juliana na to nie poradzą nic.

...po czwarte: nie istnieje coś takiego jak idee Lecha Kaczyńskiego. Lech Kaczyński od samego początku realizował idee swojego brata, któremu nie raz z resztą meldował wykonanie zadania. Słynne już idee Lecha Kaczyńskiego to wytwór wyobraźni środowiska PiS szukającego na siłę jakiś wyższych wartości na fundamentach, których można by budować wspomniany przez Adama Hofmana pomnik ze spiżu dla Jarosława Kaczyńskiego.


sobota, 31 sierpnia 2013, nocri

comments powered by Disqus

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2013/08/31 12:03:21
Co jakiś czas PiS sonduje, czy Polska jest gotowa na wprowadzenie kultu Jarosława Kaczyńskiego na wzór kultu Józefa Stalina. Na razie gotowość wykazuje tylko SEKTA, której podczas miesięcznic na Krakowskim Przedmieściu zdarzało się już przerwać modlitwę "Ojcze nasz" okrzykami "JA- RO- SŁAW, JA- RO- SŁAW" pokazując dobitnie swoją pogardę dla pierwszego przykazania "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną" przedkładając "Jarozbawa" nad "Ojca Niebieskiego" oraz śpiewać mu "STOOOO.... LAAAT..., STOOOO....LAAAT..." na uroczystościach żałobnych w drugą rocznicę katastrofy smoleńskiej.
PiS ma za sobą już takie produkcje, jak film "Lider" ewidentnie wzorowany na biografii Stalina "Soso", którymi sprawdza reakcje Polaków na próbę wprowadzenia kultu jednostki. Jednostki, dodajmy i podkreślmy, wyjątkowo pierdołowatej, fujary nieznającej żadnego sportu, żadnego języka, obsługi komputera, konta bankowego, bez prawa jazdy i umiejętności prowadzenia samochodu, a mam wątpliwości, czy toto rowerkiem się kiedykolwiek jeździć nauczyło!
-
2013/08/31 12:16:55
Oby nie nadszedł czas, w którym nasz naród nie pokaże że jest gotowy.

BTW Wolandzie załatwiłeś mi swoją karierą na głównej onetu niezły nalocik czytelników na wpis o Bogdanie Smoleniu :) Już zapomniałem że jestem u Ciebie tą akcją zalinkowany.
-
2013/08/31 12:25:08
Ja też już zapomniałem jak to jest, być jednodobową gwiazdką Onetu. Przy okazji: ta fundacja jeszcze działa? Trzymać ten link???
-
2013/08/31 12:30:31
Ciągle działają. Jak uważasz ja zostawiam :)
-
Gość: kocica, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/09/01 22:08:49
Ten na zdjęciu obok papieża to kto taki wysoki laskonogi?Pozdrawiam,MK
-
2013/09/01 22:35:51
Ronald Reagan kocico :)
-
2013/09/05 21:28:41
podajcie ten link do Smolenia - bardzo proszę
-
2013/09/05 22:21:24
Pod Zielone Mity z prawej stronie na górze masz banerek z Sandrą - podopieczną fundacji - tam moja akcja i link do fundacji.